אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

איתור ליקויי בניה בדירה חדשה מקבלן מזה Copy

דף הבית » בלוג » איתור ליקויי בניה בדירה חדשה מקבלן מזה Copy

אחד הדברים הכי חשובים בבנייה של בית או בשיפוץ של דירה הוא הריצוף שלה. ריצוף היא אחת המלאכות המורכבות ביותר בתחום הבניין, והיא דורשת דיוק רב יחד עם היכולת לתקן טעויות במידה והן נעשו. עם זאת, לעיתים תקלות הקשורות לריצוף לא נראות לעין רגילה, ולכן לפני שאתם מקבלים את הדירה שלכם, חשוב לתת לאיש מקצוע לבדוק את הריצוף שלה.

תוכן עניינים
בדיקת ליקויים בריצוף הדירה ואיך תעשו זאת

בדיקת ריצוף

אחד החלקים החשובים בכל בדק בית או בעת ביקורת ליקויי בנייה זו בדיקה של הריצוף. ביקורת מבנים אמנם כוללת הרבה דברים, אולם בבדיקת ריצוף יש צורך בהקפדה יתירה, לאור העובדה שבמהלך התקנת ריצוף בדירה או במבנה גדול עלולים לצוץ לא מעט ליקויים. 

ליקויים אפשריים

את הליקויים בריצוף ניתן לחלק לשני סוגים. הסוג הראשון ביקורת ליקויי בניה אסתטיים, ואותם קל יותר לראות. ביניהם ניתן למנות אי אחידות ברווח שבין המרצפות, או מריחה של חומר ההדבקה על פני הרצפה בצורה לא מדויקת. הסוג השני אלו ליקויים בריצוף עצמו וביניהם ניתן למנות איטום לקוי בין המרצפות, דבר שעלול להוביל לנזילות מתחת לריצוף או הנחה של מרצפות בגובה לא אחיד. התקלות הללו משמעותיות יותר, ואותן תוכלו לגלות רק בעזרת סריקה מקצועית. 

 

אגם – בדק בית

אגם היא חברה ותיקה בתחום הבנייה המעניקה שירותים בכל הנוגע לאיתור ליקויי בנייה. החברה מחזיקה בכל אנשי המקצוע הרלוונטיים שיעזרו לכם לאתר מבעוד מועד תקלות בבית שלכם. הבדיקות שאותן החברה מבצעת הן לא רק בדיקות ריצוף אלא גם סריקה של תשתיות, צנרת, איתור נזילות, ובקיצור, כל מה שצריך כדי שתוכלו לגור בבית שלכם בצורה בטוחה ונעימה. 

לסיכום

אחד החלקים הכי מורכבים בשיפוץ או בנייה של דירה הוא התקנה של ריצוף. העבודה הזו דורשת דיוק מריבי, והקפדה על פרטים קטנים. אי דיוק בריצוף עלול לגרום בהמשך לאי נוחות בדירה עצמה. מנגד, גילוי של ליקויים בריצוף הוא לא דבר פשוט. זו בדיוק הסיבה שלפני שאתם מקבלים את הדירה שלכם כדאי להזמין את אנשי המקצוע של אגם בדק בית על מנת לוודא שהריצוף שלכם חף מתקלות.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498