אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

איתור ליקויי בניה בדירה חדשה מקבלן מזה

דף הבית » בלוג » איתור ליקויי בניה בדירה חדשה מקבלן מזה

רכישת דירה חדשה היא אבן דרך מרגשת בחייהם של אנשים רבים, ועדיין, למרות שההתרגשות בשיאה – חשוב לוודא שהנכס הוא ללא רבב ואין בו ליקויי בנייה כאלה ואחרים. עריכת בדיקה יסודית של אלמנטים שונים בדירה לפני סגירת העסקה, יכולה לסייע לכם לאתר כל בעיה ולחייב את הקבלן באחריות לתיקונים הנדרשים. אז איך מאתרים ליקויי בניה בדירה חדשה מקבלן? נבדוק זאת ועוד, ממש כאן לפניכם.

תוכן עניינים

איתור ליקויי בניה בדירה חדשה מקבלן מזה

שכירת שירותים של חברת בדק בית מומלצת

אחד הדברים שהכי כדאי לכם לעשות הוא להיעזר בשירותיה של חברת בדק בית מומלצת. אלה הם אנשי מקצוע שיודעים איזה ליקויים חשוב לחפש בבית, בכל קטגוריה, ואיך למצוא אותם- אם זה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת או פשוט בעזרת העיניים. הם בעלי ניסיון רב בתחום והמון פעמים הם ישימו לב לדברים שאתם לא תשימו לב אליהם בעצמכם – וכך גם ידעו איזה הערכה לתת בנידון. חברות אלה יודעות לבצע ביקורת מבנים איכותית ולעזור לכם לפני רכישת הדירה. אם אתם מחפשים חברה לצורך ביקורת מבנים לפני רכישה מוזמנים לפנות אל אגם בדק בית.

בדיקת המבנה

כדי לבצע ביקורת מבנים כמו שצריך, יש לעבור על כול האלמנטים השונים במבנה. חשוב לעבור על הקירות ולאתר סדקים, לחפש כתמים בתקרה, לוודא שהתשתיות יציבות ועוד. כל דבר שלא נראה לכם- מומלץ לתעד ולצלם כדי לבדוק אותו באופן מעמיק לאחר מכן. באמצעות זיהוי וטיפול בכל בעיה מבנית, תוכלו להבטיח את זה שלא תאלצו לשלם סכומי כסף גבוהים בעתיד על תיקונים שונים.

תקינות המערכות החשמליות

כחלק מתהליך בדק בית מעמיק חשוב לבדוק גם את המערכת החשמלית שבבית, מאחר ובסופו של דבר חשמל הוא אחד המשאבים הכי הכרחיים בדירה. יש לבדוק שכל החיבורים עומדים בתקנים, שהמכשירים החשמליים השונים שמגיעים עם הבית (לדוגמה- מזגנים) עובדים כראוי, שאין שקעים חשופים וכל דבר דומה. יש לשים לב גם לאמצעי בטיחות אש, כמו הימצאותם של גלאי עשן. זיהוי וטיפול בכל ליקוי במערכות אלו יבטיח לכם סביבת מגורים נוחה ובטוחה.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498