אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדיקת בתים פרטיים עם גינות

דף הבית » בלוג » בדיקת בתים פרטיים עם גינות

בתים פרטיים כוללים בתוכם פרמטרים רבים שאין בנמצא בדירות או בתים ללא גינות או שטחים חיצוניים גדולים מידי. בבתים פרטיים עם גינות קיימים אתגרים כמו הרחקת מזיקים, עיצוב גינות, שימור עיצוב הגינה וכמובן מניעת השפעת המצב הגינה על פנים הבית בכל הקשור לעשבייה, חרקים, ביוב ואינסטלציה חיצוניים וכיוצא באלה.

בדיקת בתים פרטיים עם גינות ידרשו בדיקה ממוקדת ומדויקת יותר של האינסטלציה הפנימית והחיצוני ואת איכות הפעילות שלה. במקרים שונים האינסטלציה החיצונית תעמוד בפני עצמה ותכלול מערכת מים וביוב נפרדים.
לכן, כאשר עורכים בדיקת בדק בית למשל, חשוב מאוד לבדוק גם את נושא האינסטלציה החיצונית כחלק מבדיקות תקינות מערכות הבית השונות .

בדק בית לבתים עם גינות – מה חשוב לבדוק?

בדק בית הוא מושג בתחום הבנייה, המכר והרכישה של הדירות. בדק בית מתבצע גם בשטחים בנויים אבל מוזנח מעט בשטחים החיצוניים, כלומר גינות וחצרות. חשוב מאוד להקפיד על בדק בית גם באזור הלא בנוי מאחר שגם בגינות ישנה התייחסות משמעותית לתחום האינסטלציה והתשתיות של הביוב. בדק הבית בתחום הניקוז מתבצע על ידי חברת בדק בית מקצועית, אשר מתמחת בכל הקשור להנדסה בנושא האינסטלציה וליקויי הבנייה.

בדק בית מקצועי בגינה ימנע מכם את ההפתעות הפתאומיות של פיצוצי צנרת ונזקים בתחום מערכת הביוב לאחר הכניסה לדירה. פרט שעשוי להיות מתסכל ביותר במיוחד לאור העובדה שבמקרים כאלה יידרש טיפול באזור נוספים בגינה. במקרים חמורים של פיצוץ ביוב מתעורר צורך בהקמה מחודשת או כמעט מחודשת של החצר/הגינה.

פעולה שתוכלו למנוע במידה ותבצעו בדק בית מקצועי גם באזור החיצוני והבלתי בנוי של הבית הפרטי.

בדיקת בתים פרטיים עם גינות

כיצד משמרים בתים פרטיים עם גינות?

שימור בתים פרטיים עם גינות הוא נושא פשוט ביותר באם מבצעים את כל הפעולות השוטפות באופן עקבי. תחזוקה שוטפת ומונעת כמו ניקוש, גיזום, שמירה על מערכת השקיה תקינה, שמירה על מערכת אינסטלציה תקינה ובדיקת תקופתית ומקצועית של מערכת האינסטלציה, תמנע באופן משמעותי מקרים של נזקים שונים, הן בתחום הצמחייה והן בתחום המערכות השונות. פעולה שנמשכת בממוצע כמה שעות בודדות לחודש ימנעו נזקים של כמה עשרות שעות וכמה מאות נכבדות של שקלים, לפחות. בדיוק באותה המידה, נוכל לשמר גם מ צמחייה בגינה הפרטים לטווח ארוך ללא הוצאות על גנן

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498