אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדיקת דירות חדשות לפני קניה, שיפוץ או עיצוב מחדש

דף הבית » בלוג » בדיקת דירות חדשות לפני קניה, שיפוץ או עיצוב מחדש

כאשר אנחנו מחליטים לרכוש דירה חדשה ולערוך בה עיצוב פנים לפי הטעם האישי שלנו ובעזרת מעצבי פנים מקצועיים יש דבר לערוך בדיקת בדק בית. בדק בית הינה פעולה של ביקורת מבנים שעושה חברה חיצונית שמתמחה בגילוי ליקויים העלולים להתגלות במהלך השיפוץ. בדיקה כזו היא בדיקה שלא כרוחה בתשלום גבוהה ומבחינה סטטיסטית כמעט ואין בית חדש בישראל שאין לו ליקויי בנייה.

מדוע כדאי לערוך בדיקת בדק בית לפני שיפוץ המטבח?

תוכניות הריאליטי בתחום הבישול החזירו את האהבה של רבים למטבח. כיום בבתים רבים ניתן לראות כי המטבח תופס מקום של כבוד בקרב דיירים רבים. במידה והחלטתם לערוך שיפוץ במטבח, בדק בית לפני שיפוץ במטבח יכול לגלות לכם האם קיימים ליקויים בבית. שיפוץ בחלל המטבח יכול לגלות רטיבות שנוצרת בעקבות השיפוץ, ולכן חשוב מאד לערוך בדק בית לפני תחילת השיפוצים.

האם חלל המטבח יעמוד בבדיקת בדק בית

העובדה שהחלטתם לערוך שיפוץ בחלל המטבח צריכה לעניין אתכם בכל הקשור לבעיות שונות מעבר לרעש ולכלוך שמביא איתו שיפוץ בחלל המטבח, אלא גם לוודא האם עבודת השיפוץ עמדה בתקנים. לצורך כך בדיקת בדק בית הנעשית על ידי מהנדס מומחה יכולה להבטיח לכם שקט נפשי, כך תדעו כי העבודה שעומדת להתבצע היא עבודה איכותית וכי חדר המטבח יכול לעמוד בפני בדיקת בדק בית.

בדיקת דירה על ידי מומחה בתחום

אנשים שאינם בעלי השכלה בתחום הנדסה ואינם יודעים לבצע בדיקת דירה לא יכולים לשים לב לאורות אזהרה כמו כתמי עובש או רטיבות שהחלו להופיע מיד לאחר השיפוץ. לפיכך, לפני השיפוץ, כדאי להזמין מומחה בתחום בדיקת דירה שיוודא כי תהליך השיפוץ יתבצע בצורה הנכונה ביותר ולא יהיו תקלות.

להעניק שקט נפשי

אנשים המעוניינים לרכוש דירה יד שנייה, צריכים לוודא לפני הרכישה כי קיימים ליקויי בנייה מהותיים שלא מאפשרים את כניסתם לדירה ומסכנים את דיירי הבית. ליקויי בנייה נובעים מליקויי בנייה הפוגעים במראה הנכס. בדיקת דירה יד שנייה לפני הכניסה לדירה יכולה להעניק לדיירים שקט נפשי.

החשיבות של בדק בית לפי ריהוט מחדש

בעת רכישה של דירה יש לוודא את איכות הדירה, בייחוד כאשר מתכננים להכניס לדירה רהיטים חדשים שיוספו אווירה ועניין. בדיוק כפי שקונים רכב לפני קנייה, כך גם יש לבדוק את הדירה לפני ההחלטה לרהט אותה מחדש. בדיקת ליקוי דירה לפני ריהוט איננו תהליך יקר במיוחד ומצד שני פותר בעיות שעלותן יקרה.

מניעת נזק

ההחלטה לרהט את הדירה מחדש היא החלטה שמעורבים בה שיקולים רבים, כי אחרי הכל ריהוט דירה נחשב לתהליך יקר במיוחד. יחד עם זאת,ריהוט דירה מחדש יכול להפיח חיים חדשים בדירה. לפני הכנסת רהיטים חדשים, מומלץ לבצע בדיקת דירה במטרה לבדוק האם אין נזילות במקומות שונים בבית שיכולות לגרום להרס הרהיטים. למעשה, בדיקת בית לפני הכנסת הריהוט מונעת נזק עתידי שעלותו אלפי שקלים ועוגמת נפש.

למען הבטיחות

רוב הליקויים בבית מתגלים לפני הרכישה ועשויות להשפיע על בעלי הנכס. בשנים האחרונות בעקבות המודעות הגוברת של הצרכנים רבים מעוניינים לבצע בדיקת בדק בית כדי להיות בטוחים שאין ליקויים בדירה.

עבודה למומחים בלבד

בעיות רטיבות בדירה יכולות לגרום נזקים נוספים למבנה. איתור נזילות מים היא עבודה המיועדת למומחים בלבד. חברת בדק בית מקצועית בעלת ניסיון בתחום תעשה שימוש במכשור מתקדם כדי לאתר נזילות מים. אנשים חסרי ניסיון בתחום איתור נזילות מים לא ידעו כיצד לאתר את הנזילות.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498