אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדיקת ליקויים לפני מעבר דירה

דף הבית » בלוג » בדיקת ליקויים לפני מעבר דירה

אחד הדברים המרגשים ביותר בחיים ללא כל ספק הוא מעבר דירה. המעבר פותח בפנינו אוסף מדהים של חוויות וריגושים ואין ספק כי הוא מחזיק ביתרונות עצומים לחיינו. לרוב מעבר דירה משמעו שדרוג באיכות החיים וברמת החיים וזהו שבר בעל ערך אדיר. כמובן שאם אנחנו עוברים דירה בגין קנייתה של דירה חדשה הרי שהמעבר הוא משמח פי שניים ומהנה הרבה יותר מכל מה שהכרנו לפני כן ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. אך אתם חייבים להבין ולהפנים כי אם אתם קונים דירה חדשה אסור לכם להשלים את הקנייה לפני שאתם בוחנים האם ישנם ליקויים בדירה או פגמים. אין זה משנה אם מדובר על דירה חדשה או יד שנייה אל תיכנסו אליה לפני שבדקתם אותה לעומק וראיתם האם היא פגומה או לקויה.

אל תבצעו את הבדיקה באופן עצמאי

אנשים רבים מחפפים בבדיקה ואינם מבינים את חשיבותה. הם חושבים כי מדובר בהליך פורמלי בלבד ללא משמעויות לחייהם, אך זוהי טעות חמורה היכולה לעלות לכם בעשרות ואפילו במאות אלפי שקלים. טעות נוספת שאתם חייבים לתת עליה את הדעת היא לבצע את הבדיקה באופן עצמאי ולא לפנות אל איש מקצוע שיבצע אותה. עליכם לדעת כי אתם צריכים לפנות אל מהנס בניין או שמאי אשר יבצעו בדיקה מקיפה בבית ויבחנו אותו מכל ההיבטים והאספקטים כמו בעיות תכנוניות, היתרי בניה, ובעיות מבניות בבית. רק באמצעות איש מקצוע תוכלו להיות בטוחים כי הבית עונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש ולא טומן בחובו בעיות שידרשו מכם להכניס את היד לכיס.

בדיקת ליקויים לפני מעבר דירה

מחיר למשתכן אשקלון – גם בו כדאי לערוך בדיקה

אתם חייבים לתת את הדעת על כך כי גם ובמיוחד בפרויקטים של מחיר למשכן באשקלון וברחבי הארץ אתם חייבים לערוך בדק בית. מחיר למשתכן באשקלון ובכל חלק בארץ היא תכנית מבורכת אך אתם חייבים להיות בטוחים כי כאשר אתם קונים את הדירה היא עונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש. פעמים רבות בדירות מחיר למשתכן יש בעיות וחבל שתוציאו מאות אלפים על דירה שאינה עומדת בסטנדרט הראוי ואשר יש בה בעיות רבות. לכן גם במחיר למשתכן אל תוותרו על בדק בית ושימו על כך דגש רב לפני שאתם נכנסים אל הבית החדש שלכם.

עשו הכול בכדי לבחור את איש המקצוע האיכותי ביותר שיש

כאשר אתם בוחרים איש מקצוע שיבצע בדק בית וביקורת ליקוי בנייה ואין זה משנה אם מדובר על שמאי או על מהנדס בניין אתם חייבים להיות בטוחים כי הוא יהיה האיכותי ביותר שיש. עליכם לתת את הדעת על כך כי ככל שאיש המקצוע יהיה יותר איכותי כך הבדיקה תתבצע בצורה יותר טובה וזהו משהו שאתם צריכים לזכור.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498