אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדק בית על ידי מהנדס קונסטרוקטור

דף הבית » בלוג » בדק בית על ידי מהנדס קונסטרוקטור

בדק בית הוא תהליך המבטיח שהבית הנבנה או נמכר עומד בתקנות הבריאות, הבטיחות ואחרות. כמו כן, חשוב לציין שעלות הבדיקה תלויה באיזה סוג בדיקה אתם מחפשים. אם אתם מחפשים בדק מבנה, הוא יהיה יקר יותר מאשר אם אתם מחפשים בדק בית למגורים. מחיר בדיקה בהתאם לגודל הבית וגורמים נוספים. העלות עבור בדיקת דירה חדשה מקבלן עשויה להשתנות בהתאם למורכבות וגודל הנכס. ישנם שני סוגי בדיקות: לפני רכישה ואחרי בנייה. העלות תהיה שונה בהתאם לסוג הבדיקה הנדרשת ולמורכבות הנכס.

מה העלות של בדיקת בית על ידי קונסטרוקטור?

התשובה לשאלה זו יכולה להשתנות בהתאם למקום מגוריכם, את מי אתם שוכרים שיבצע עבורכם את הבדיקה ועד כמה הבדיקה צריכה להיות יסודית. העלות של בדיקת בית בהתאם לליקויים הקיימים, אך ישנם גורמים שונים שיכולים להשפיע על התמחור כמו האם יש בעיות כמו טרמיטים או עובש בבית. גם עלות בדיקת בית ישן או מורכב יותר שונה. לדוגמה, אם יש מפגעי צבע עופרת ישנים בבית.

למה להזמין קונסטרוקטור ולא מהנדס?

תפקידו של מפקח בתים או מבנים הוא לאבחן ליקויי בניה בבתים ובבניינים, לזהות את הגורם לליקויים ולהמליץ על כל האמצעים הנדרשים לתיקונם. העסקת קונסטרוקטור או מהנדס לא תמיד חוסכת לך כסף. אנשי מקצוע אלו יצטרכו להשקיע זמן ומשאבים בבחינת הנכס ולאחר מכן לחקור את הדרך הטובה ביותר לתקן אותו שיכולה לעלות לכם אפילו יותר מסתם שכירת קבלן.

בדק בית הוא תהליך של בדיקת הנכס לאיתור ליקויים ונושאים שאולי צריך לטפל בהם לפני המכירה. הבדיקה כוללת לרוב הסתובבות בבית וכן מבט מקרוב על אזורים ספציפיים. למהנדס ניסיון רב בבנייה, בנייה ועיצוב. הם מסוגלים לחוות את דעתם אם המבנה או הקונסטרוקציה תקינים מבחינה מבנית או לא. קונסטרוקטור לעומת זאת יכול לזהות בעיות אחרות, כגון ביצוע לקוי, נזקים מסופות וכו'. הם יכולים גם להציע עצות כיצד ניתן לתקן בעיות מסוימות בצורה הטובה ביותר. בדק בית קפדני ואיכותי הוא חלק הכרחי בתהליך רכישת הבית. אם תיכנסו לתהליך הזה לא מוכנים, יש סיכוי שאתם עלולים להסתיים עם בית שיש בו פגמים או הוצאות נסתרים שלא הייתם מודעים אליהם. כאשר מדובר בבדיקת דירה חדשה, הדבר החשוב ביותר הוא לברר האם יש היסטוריה של ליקויים או בעיות תחזוקה. הדבר יצוין על ידי דוחות קודמים של פקחים שהיו בתוך הנכס.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498