אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

חברת בדק בית מומלצת לשנת 2024

דף הבית » בלוג » חברת בדק בית מומלצת לשנת 2024

ברכישת דירה חדשה מקבלן או דירת יד שנייה מאדם אחר, תמיד יש את החשש המוצדק – האם הדירה תהיה מקום שיהיה אפשר לגור בו בשלווה, או מקום שכל הזמן ידרוש מאתינו תיקונים ובלגן. למרות שברכישת דירה מקבלן על פניו מדובר על דירה חדשה שאמורה להיות מוגנת לפחות בתקופה הראשונה מתקלות, עדיין יכולים להתגלות כל מיני דברים שהקבלן לא ביצע כמו שצריך, והם גורמים בעיות. בדיוק מהסיבה הזאת כדאי מאוד לבצע בדיקת בדק בית על ידי חברת בדק בית מומלצת, ולוודא את מצבה האמיתי של הדירה. כאשר אתם מגיעים לדירה ורואים את מצבה, אתם אולי עלולים להשתכנע שאין צורך בביצוע של בדק בית, אך בפועל במרבית המקרים גם בדירות שנראות מושלמות מתגלים בבדיקת ליקויי בניה כאלה ואחרים.

 

מהי חברת בדק בית מומלצת?

בכדי לוודא שאתם מקבלים איש מקצוע בעל וותק וניסיון בתחום, אתם חייבים למצוא חברת בדק בית מומלצת אשר מחזיקה באנשי מקצוע שיודעים לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר שניתן. ולכן, כדאי מאוד לבחור בחברה מומלצת ואמינה כמו אגם שירותי בדק בית, אשר עוסקת במשך שנים בתחום בדק הבית, ומעסיקה את מהנדסי בדק הבית הטובים והמנוסים ביותר. בתחום כזה ישנה השפעה מכרעת לשנות הניסיון של המהנדס, משום שככל והוא עבר ביותר בתים וביצע יותר בדיקות, כך הסיכוי שלו שלא לפספס אף פגם או ליקוי גבוה הרבה יותר.

 

איזה דברים נבדקים בבדיקת בדק בית?

מטרתה של הבדיקה דומה מאוד בין אם מדובר על בדיקה לפני מסירה של דירה חדשה מקבלן, או בדיקה טרם רכישה של דירה מיד שנייה. המהנדס אמור לעבור בכל פינות הבית, ולבדוק בעזרת מכשירים מיוחדים, יחד עם הניסיון והידע שצבר את כלל המערכות בדירה. בין הדברים שנבדקים: שיפוע המרפסת, מצבם של הקירות והריצוף, האם האיטום בדירה במצב טוב או שקיימת חדירה של נוזלים, האם ישנם דברים שאינם עומדים בתקן הישראלי הנדרש, מהי מצבה של מערכת החשמל בדירה, בדיקה של מערכת המים (בדיקת רטיבות) והאינסטלציה ועוד. כפי שניתן להבין מהבדיקות, מדובר בחלק מן המקרים על דברים שבהם עלולים להיות בעיות אותם ניתן לתקן יחסית בקלות, אך לעיתים יכול להיות מדובר גם על דברים שעלות התיקון שלהם היא אלפי שקלים ואף עלולים סכנה בטיחותית או בריאותית של ממש.

בדק בית

למה צריך לשים לב כאשר בוחרים חברת בדק בית?

אם אתם רוצים לבחור דווקא חברת בדק בית מומלצת, עליכם לנסות ולהשיג לקוחות קודמים שלה ולראות האם הם מרוצים. כמו כן, כדאי מאוד לשים לב שעובדי החברה הם מהנדסים בעלי ניסיון, אשר יודעים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. בחברות מובילות תוכלו לקבל גם שירותי ליווי וייעוץ משפטי בכל הקשור בבדיקה ותוצאותיה, והחברה תספק לכם מענה גם במקרים מורכבים יותר כמו כאלה שיש צורך במשא ומתן עם הקבלן.

 

אגם שירותי בדק בית – חברת בדק בית מומלצת

אחת החברות המומלצות והמקצועיות ביותר בתחום בדק הבית היא חברת אגם שירותי בדק בית. החברה דואגת לכם לא רק לבדיקה עצמה שגם היא כמובן מתבצעת על ידי אנשי המקצוע מהשורה הראשונה בתחום, אלא למעטפת כוללת של אנשי מקצוע שילוו אתכם לאורך כל התהליך, בין אם מדובר על שאלות והתלבטויות שעולות לכם לפני הבדיקה, ובין אם על סיוע או ייעוץ לאחר הבדיקה. כאשר הליקויים תוקנו החברה גם תשלח אליכם אנשי מקצוע בכדי שיוודאו שהתיקון התבצע כמו שצריך, והליקוי תוקן על הצד הטוב ביותר.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498