אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

לקוחות ממליצים

דף הבית » לקוחות ממליצים
חברת אגם בדק בית בדקו לנו 2 בתים לפני קנייה וממש עזרה לנו להבין את המצב האמיתי בדירה. בדירה הראשונה הם גילו לאחר 5 דקות כמה בעיות גדולות מאוד הקשורות לרטיבות. כשבעל הדירה שהיה נוכח בבדיקה ניסה להכחיש שיש נזק מים, הם הראו לו את העובדות ואז הראו לנו בדיוק היכן הבעיה. התברר שבעל הדירה ביצע תיקון מהיר, מספיק זמן כדי להחזיק למכירת הדירה. בדירה השנייה הצביע המהנדס על כל הבעיות בנוכחות השוכר וסוכן הנדל"ן, אשר שניהם טענו כי אינם מודעים לבעיות. לאחר בדיקה, מתווך הנדל"ן אף התווכח איתנו בטלפון בניסיון לשכנע אותנו בטענה שלא היו בעיות וכי הוא עצמו היה בעיצומו של שיפוץ דירה וכי המחירים שהוצעו ע"י אגם היו קיצוניים. לאחר שהרכישה הסתיימה, סוכן הנדל"ן נעלם והשוכר, שטען בעבר שאין בעיות בדירה, החל לדרוש שנטפל בבעיות. למזלנו התעקשנו להוריד את מחיר הרכישה, על סמך הבעיות שאגם מצאה. לעולם לא אקנה דירה אחרת בלי לבדוק אותה קודם ואגם עשתה עבודה נפלאה!
בנימין - 13.2.22
תל אביב
ברצוני להמליץ על השירות האדיב, המקצועי והמהיר שהעניקו לי חברת אגם בבדק הבית שהזמנתי בחודש ינואר 2022 . השירות שניתן לי היה מאד מקצועי, איש המקצוע שנשלח מ טעמם, סטניסלב, מהנדס במקצועו, עשה עבודה יסודית והיה זמין עבורי בכל עת לכל שאלה שהיתה לי – גם לפני ביצוע הבדק וגם לאחריו. ממליץ בחום על השירות שלהם.
עידן ברקאי - 19.1.22
יקנעם
שלום לחברת אגם, פנינו לחברת אגם לקבלת שירות של בדק בית. הגיע מיכאל, איש נעים הליכות ומקצועי. עבר בנעימים על כל הבית, ככל שיכול היה, שאל שאלות לעניין והיה רגיש לצרכינו ולמצב הבית. קיבלנו במהרה את תוצאות הבדיקה ערוכות וברורות לכל. מרוצים מהשירות. תודה רבה,
יעל - 07.12.21
אבירים, גליל מערבי.
הבדיקה ההנדסית שנערכה על ידי אגם הייתה מקיפה, מדויקת ומהימנה , הייתי מרוצה מאוד מהדקדקנות והרצינות, לבחון כל היבט בהרחבה ואף לגלות דברים שנעלמו מעיני. המחיר ומהירות הביצוע היו מעבר לציפיות וזאת במקצועיות בלתי מתפשרת. תודה רבה,
יצחק - 30.11.21
שפיים
לחברת אגם שלום, רוצה להודות לכם על השירות המקצועי, הדקדקני והמהיר. המהנדס שביצע בחברתנו את הבדיקה היה מעל כל הציפיות, מהנדס ברמה מקצועית מהגבוהות שהכרנו. תודה,
חברת אקסוונסיס - 14.12.21
מגדל העמק
שלום רב, בנובמבר התקשרתי עם אגם שרותי בדק בית. הבודק שהגיע היה אדיב ומקצועי. חוות הדעת נערכה באופן ברור ומובן. ממליצה בחום.
דבי - 22.11.21
צופים
פנינו לחברת אגם בדק בית עם בעיית רטיבות מהצד של השכן. קיבלנו יעוץ מקצועי עם פתרונות הטיפול. בנוסף קיבלנו חוות דעת מקצועית וליווי משפטי שבזכותו זכינו במשפט. צוות מקצועי מאוד ומחירים לא גבוהים בהשוואה לחברות אחרות..
נלי ואדוארד - 18.3.21
חולון
קיבלנו שירות נהדר מבודק מוסמך בשם ישראל שנתן שירות מכל הלב, שם לב גם לפרטים הקטנים ולא ויתר על רישום בדוח הקבלן. הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו על אף שהגיע אלינו מרחוק, הקדיש לנו את כל הזמן שהינו צריכים, היה סבלני ומקצועי והביא איתו את כל הציוד הנדרש לבדיקות השונות. בנוסף, ליוותה את כל התהליך שלנו אורית, אישה מקסימה וסבלנית שהייתה בקשר איתנו כל הזמן לבדוק שהכל בסדר וקיבלנו כל מה שהיינו צריכים. אנחנו מרוצים מאוד מהבחירה שלנו, ממליצה בחום על אגם בדק בית.
סנדרה - 24.10.21
טירת הכרמל
חייב לציין לשבח את כלל עובדי אגם. בשירות ומענה של אורית, עבודה מצוינת , דקדקנית ומקצועית של המהנדס משה ועל הדוח המפורט והמקצועי שהגיע כעבור יומיים בלבד. תודה לכם,
יעקב - 16.6.21
אשקלון
תודה רבה לאגם על דוח מקצועי שהגיע לאחר יומיים בלבד. המהנדס משה היה סבלני ובדק ביסודיות. ממליץ בחום רב על החברה הזאת.
עזרא - 6.4.21
נתיבות
הזמנתי את חברת אגם לביצוע בדק בית בדירת קבלן חדשה. גנאדי המהנדס הגיע בזמן וביצע בדיקה יסודית ומקיפה במשך מספר שעות, שבסופה קיבלתי דוח מלא המכיל את כל התיקונים הנדרשים וכמה יעלה כל תיקון. מחיר הוגן ובדיקה נוספת במידת הצורך נעשית בעלות של 50% בלבד.
אביב - 9.12.21
רמת גן

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498