אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

מהו תהליך בדק הבית – וכמה חשוב לבטיחות התושבים

דף הבית » בלוג » מהו תהליך בדק הבית – וכמה חשוב לבטיחות התושבים

השלב הראשון בתהליך בדק הבית הוא להבחין בשינויים פיזיים בדירה מאז שנבדקה לאחרונה. כמו כן, הקבלן יבדוק נזילות, נזקי מים, עובש, נגיעות ונזקים מבניים נוספים. אם אתם מעוניינים לרכוש נכס חדש אז בהחלט כדאי לכם לשקול לבצע בדק בית לפני כן. תמיד עדיף להיות בטוח מאשר להצטער!

למה חשוב לבצע בדק בית בדירה חדשה מקבלן

בדק בית יכול להתבצע על ידי כל גורם מוסמך. עם זאת, מומלץ לקבל את שירותיה של חברה מנוסה כמו אגם בדק בית. הם יבדקו את כל ההיבטים של הבניין, יחפשו בעיות פוטנציאליות בחיווט או בצנרת, יוודא שכל מכשירי החשמל במצב חדש ויוודאו שאין מזיקים או עובש בבניין.

לרוכשים חשוב לבקש מהקבלן לבצע בדק בית לדירה חדשה לפני שהם חותמים על הסכם כלשהו. כך הם יכולים לוודא שהכל לפי הציפיות שלהם והם לא מתחרטים אחר כך.

בדק בית צריך להתבצע על ידי איש מקצוע עצמאי, מוסמך ומנוסה לפני שנכנסים להסכם כלשהו עם בעל הדירה או סוכנו.

תהליך בדק בית עושים רק עם אגם בדיקת מבנים

מה המטרה של הבדיקה

בדק בית הוא תהליך של בדיקת בית או נכס למגורים כדי לברר את הבעיות בו. בדיקה זו מתבצעת לרוב על ידי מהנדס בדק בית מחברה מקצועית.

מטרת בדיקה זו היא לחפש כל ליקוי פוטנציאלי ואזורים בעייתיים אחרים שעלולים להשפיע לרעה על ההנאה והבטיחות של הבעלים מרכושו.

סוג זה של סקירת "טרום רכישה" יכולה להועיל ביותר לבעלי בתים ששוקלים לרכוש בית חדש, שכן היא תיתן להם את ההזדמנות לקבל החלטה מושכלת האם עליהם להתקדם עם הרכישה או לא.

ייעוץ מפורט כיצד לטפל בבעיות הבנייה - אגם בדק

ייעוץ חיוני ומפורט

בדק בית חיוני בתהליך רכישת דירה חדשה. חברת בדק בית מנוסה אמורה להיות מסוגלת לתת ייעוץ מפורט כיצד לטפל בבעיות הבנייה, האם זה מעשי לתקן אותן או לא, ומה ניתן לעשות באופן מידי. כמו כן הם יוודאו שהדירה תקינה ואין בה נגיעות או נזילות של מזיקים.

בדק בית גם יעזור לכם לחסוך כסף על ידי הימנעות מתיקונים מיותרים במקום החדש שלכם. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להוציא אלפי דולרים על תיקונים שעולים מעט מאוד לתיקון.

בדק בית הוא בדיקת נכס שהקונה יקנה. זהו הסכם בין הקונה למוכר המאפשר למוכר לדעת אם יש תיקונים שהם צריכים לטפל בהם לפני ביצוע המכירה. ההסכם גם מגן על הקונה במקרה שיש נזק גדול כמו עובש או נזילות מים. בדק בית יכול להיעשות על ידי מפקח בנייה או על ידי חברת בדק בית.

בודקי בית תמיד בודקים דירות חדשות מקבלנים על כל בעיה לפני החתימה עליה. זה עוזר להבטיח שלא יהיו הפתעות נסתרות כשאתה עובר דירה והם גם עוזרים למנוע פגמים ונזקים שעלולים לקרות בעתיד.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498