אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

5 טיפים על בדק בית מוצלח

דף הבית » בלוג » 5 טיפים על בדק בית מוצלח

אחד הדברים שהכי חשוב לעשות לפני רכישת בית הוא בדק בית. בדק בית יכול לספק עבורכם תובנות חשובות לגבי מצב הנכס, ועל כן מדובר בדבר חיוני ביותר – גם לצד המוכר וגם לצד הקונה. אז איך עושים את זה כמו שצריך? במאמר זה ריכזנו לכם 5 טיפים. 

1. תשומת לב לפרטים 

בזמן בדק בית חשוב מאוד לשים לב לפרטים השונים של הבית. אם זה הבסיס, הגג, הרצפות והקירות – כל אלה חיוניים לצורך הבנת היציבות של הבית ואריכות החיים שלו. זיהוי מוקדם של בעיות במבנה – מהדברים הקטנים עד הגדולים – יכול לחסוך מכם הוצאות משמעותיות מאוד בעתיד, שלא לדבר על הגנה על הבטיחות שלכם.

2. לקחת את הזמן עם בדק הבית

אין צורך למהר בזמן בדק בית לדירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה. הימצאות במקום למשך פרק זמן מספק יכולה לעזור לכם להבין טוב יותר את נקודות החוזק והחולשה של הנכס ולספק לכם הזדמנות לשאול את כל השאלות שיש. גם אם בעלי הנכס מזרזים אתכם – חשוב לא להיכנע ללחץ.

 

בדק בית מוצלח

3. בדיקה של מערכות חשמל ואינסטלציה

אנחנו לא תמיד חושבים על זה, אבל מערכות החשמל והאינסטלציה בבית הן חשובות מאוד לתפקוד התקין. ודאו שנעשית בדיקה של מערכות אלו כדי למצוא כל סימני נזק ובלאי, כך שניתן יהיה לתקן אותן לפני הרכישה. בדיוק בשביל זה נעשה בדק בית.

4. תיעוד הממצאים

חשוב לרשום ולשמור את כל הממצאים שנעשו במהלך בדק בית. כתבו אותם לעצמכם ובקשו הבהרות במידת הצורך. התיעוד הזה יעזור לכם בהמשך לקבל החלטות שונות ומשמעותיות לפני הרכישה, אם זה החלטות כלכליות, החלטות תיעדוף של משימות ועוד.

5. פנייה לחברה מקצועית

כדאי מאוד לפנות לחברה מקצועית בתחום כדי שתוכלו לבצע בדק בית לדירה חדשה מקבלן או בדק בית לדירה יד שנייה בצורה הטובה והאיכותית ביותר. אגם בדק בית ישמחו לתת לכם מענה בתחום וללוות אתכם בצעד משמעותי לזה לקראת הדירה החדשה שלכם. לאגם בדק בית צוות עם ניסיון רב שנים שיחסוך לכם זמן ומאמץ! 

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498