אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדק בית בהרצליה

דף הבית » בדק בית בהרצליה

חברת אגם מספקת שירותי בדק בית וביקורות ליקויי בנייה לבתים ודירות בהרצליה, הרצליה פיתוח והסביבה (חברתנו פועלת בפריסה ארצית). בדק הבית שלנו מבוצע על ידי מהנדסים מנוסים ומקצועיים, עם ניסיון ממוצע של מעל 10 שנים. באמצעות הציוד המתקדם ביותר בשוק, אנחנו יכולים להבטיח לכם בדק בית מדויק, אמין ואיכותי, עם דוח מפורט ומקיף.

נתוני הדיור בהרצליה

מחיר ממוצע לקניית דירה בהרצליה עומד של 2,850,000 ₪ (נכון לשנת 2021) ומחיר ממוצע לשכירות עומד על 7,225 ₪.

בשנה אחרונה נמכרו כ-1,597 דירות בעיר והמחיר הממוצע למטר עומד של 26,600 ₪.

(נתונים מאתר מדלן)

חברת בדק בית בהרצליה

הנתונים שלמעלה יכולים להעיד – הרצליה היא אחת הערים היקרות במדינת בישראל, וכשמבצעים רכישה של דירה בסדר גודל כזה, שעומד על כמעט 3 מיליון שקלים, אתם רוצים להגן על עצמכם ולדעת שנכנסתם לבית שנבנה בדיוק כפי שהובטח לכם, ושתוכלו להיות רגועים מפני נזקים ותקלות בשנים הראשונות שלכם בבית. חשוב לציין כי ישנן תקלות ובעיות אשר עלולות להפר את שלוות הגרים בבית ולכן מומלץ לבצע את הבדק בית, טרם הכניסה לבית. תחשבו על לגור בבית בזמן מקרה של נזילת מים בהם צריך להרים את הריצוף. הלכלוך והבלגן הופכים למטרד וזו בעיה שדורשת טיפול של יומיים לפחות.

אנחנו באגם נגיע אליכם לנכס עם הציוד המתאים, נסרוק כל סנטימטר בדירה ונבדוק כי קיבלתם את כל מה שהובטח לכם על פי המפרט הטכני. אנו בודקים את תקני הבנייה ושאכן הבית עומד בסטנדרטים הכתובים על פי חוק. המטרה שלנו היא שתקבלו את הבית, שהוא מדוגם, מדויק בדיוק כמו בספר.

בנוסף, אנחנו מבטיחים לכם גם מעטפת משפטית מלאה, זאת במידה ויש התנערות מצד הקבלן המבצע לטיפול בליקויים. נדבר על כך בהמשך.

ביצוע בדק בית בהרצליה – איך עובד התהליך?

תיאום למועד הבדק

ראשית, צרו איתנו קשר ותאמו מועד לבדיקת הנכס. חשוב מאוד להדגיש כי במידה ומדובר בדירת קבלן אשר טרם קיבלה את המפתח, יש לדרוש ממנהל העבודה בפרויקט את האישור להגיע עם בודקים חיצוניים לטובת ביצוע הבדיקה. ניתן לבקש ממנהל העבודה בפרויקט להתלוות לתהליך אבל אין זה חובה.

ביצוע הבדק בנכס

מהנדס מטעם אגם מגיע לנכס על מנת לבדוק שורה של ליקויים אפשריים, בדיקה של המפרט דירה ובדיקת ליקויי בניה אפשריים, באמצעות מכשור מקצועי ומדויק. לאחר סיום הבדיקה, מפיק המהנדס דו"ח מפורט אשר קביל בבית משפט ובו תוכלו למצוא:

כפי שכבר הזכרנו  – דו"ח זה קביל בבית משפט.

צפו בחוות דעת לדוגמה

שליחת הדוח לקבלן המבצע

ברגע שקיבלתם את דו"ח הליקויים מהמהנדס שלנו, יש להעבירו לקבלן בדרישה לטיפול בליקויים. מומלץ להעביר את הבקשה בערוצים אשר ניתן לתעד כי הבקשה נשלחה ובאיזה תאריך היא נשלחה. חשוב בשלב זה לדעת מתי התיקונים יבוצעו.

לאחר ששלחתם את הבקשה לקבלן, יש לתאם עם בלי המקצוע מטעם הקבלן בנכס לטובת תיקון בליקויים. יש לוודא כי התיקונים נעשו בהתאם לכתוב בדוח שקיבלתם.

אם הקבלן לא רוצה לטפל בליקויים?

אל תדאגו, הדו"ח שלנו מפורט וקביל בבית משפט. במידה ותגיעו עם הקבלן להליך משפטי, אנחנו באגם נעמוד מאחוריכם ונגיע להעיד בבית המשפט אודות הבדק שבוצע בביתכם, להציג את הממצאים שהתגלו ואילו פתרונות אפשריים לטיפול בבעיה.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498