אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדק בית בחיפה

דף הבית » בדק בית בחיפה

אנו מבצעים שירותי בדק בית וביקורות ליקויי בניה לתושבי חיפה (החברה פועלת בפריסה ארצית). לנו באגם צוות מהנדסים מנוסים, אשר יבצעו עבורכם בדיקה מקיפה ויסודית של הנכס המבוקש, באמצעות הכלים המתקדמים והאיכותיים ביותר, במטרה לאתר כל ליקויי הבנייה.

נתוני הדיור בחיפה

מחיר ממוצע לקניית דירה בחיפה עומד של 1,268,245 ₪ (נכון לשנת 2021) ומחיר ממוצע לשכירות עומד על 3,100 ₪.

רק בשנה אחרונה נמכרו כ-4,555 דירות בעיר והמחיר הממוצע למטר עומד של 16,900 ₪.

(נתונים מאתר מדלן)

למה חשוב לבצע בדק בית בחיפה?

מחירי הדירות בחיפה גבוהים, ועל השקעה זו חשוב מאוד להיות בטוחים שההשקעה שלנו תצדיק את עצמה ושנקבל את התוצר הראוי ביותר בהתאם לסכום הכסף הרב שהשקענו בעבור הבית. המטרה שלנו היא לקנות בית שנוכל להנות ממנו ולא להיכנס לבעיות, תקלות וליקויים שעשויים להפוך את השהות בנכס למטרד לאורך זמן.

ישנם ליקויים מסויימים הדורשים התייחסות רחבה ורצינית ועלולים לכלול הרמה של ריצוף, שבירה של קירות – מסוג המקרים בהם לא נרצה לשהות בנכס עקב לכלוך, בלאגן שעלול לפגוע בבריאות במקרים של קוצר נשימה וכו'. רצוי לבדק את בדק בית טרם הכניסה וזאת על מנת להבטיח כניסה לבית ללא ליקויים וללא הפתעות (לא טובות).

בדק בית עם אגם

אנו באג, נבצע עבורכם בדק בית מקיף ומקצועי, על ידי בעלי צוות מקצועי, מנוסה – כזה שנבחר  בקפידה ונוסף לזאת, באמצעות ציוד חדשני ומקצועי, וזאת על מנת להבטיח לכם את תוצאות בדיקה מדויקות ומהימנות. צוות הבודקים שלנו מורכב מהנדסאים בעלי ניסיון ממוצע של 10 שנים בתחום בדק בית ובעלי הידע וההכשרה המתאימים להבטיח לכם בדיקה מדויקת לכל סנטימטר או מילימטר בבית.

כחלק מהמחיר שלנו תזכו למעטפת מלאה כולל ליווי משפטי במידת הצורך.

בדק בית בחיפה – איך עוד התהליך?

תיאום מועד בדיקה בנכס

יש להגדיר את מהות הבדיקה והיקפה וקבוע מועד לביצוע מועד הבדיקה בנכס המבוקש. יש לקחת בחשבון כי דרוש אישור מהקבלן של הפרויקט במידה והדירה טרם נמסרה לחזקתו של הדייר.

ביצוע הבדיקה בנכס המבוקש

מהנדס מוסמך מטעמנו מגיע לנכס על מנת לבצע את בדק הבית. הבדיקה מבוצע באמצעות מכשור מקצועי ומתקדם בהתאם לצורך. לאחר סיום הבדיקה יופק דו"ח הנדסי מקיף ומפורט על ידי המהנדס המבצע (חשוב מאוד). בדו"ח יפרט המהנדס:

יש לציין כי דו"ח זה קביל בבית משפט!

חוות דעת לדוגמה

שליחת הדו"ח לקבלן על ידי הלקוח

באחריותו של הלקוח להעביר לקבלן הפרויקט את דוח הממצאים, לטובת טיפול הליקויים אשר הוצגו בדוח. את הבקשה מומלץ להעביר במייל או בהודעה לטובת תיעוד הבקשה אבל ניתן להעביר את הדוח גם בפגישה פרונטלית ולשלב איתה הודעה המאשרת את קבלת הדוח על ידי הקבלן.

לאחר מסירת הדוח, קיבעו מועדים עם הבעלי המקצוע הרלוונטיים מטעמו של הקבלן לטובת תיקון הליקויים ופגישה בנכס.

במידה והקבלן דורש הבהרות בנוגע לליקויים, ניתן לפנות אלינו לקבל הבהרות טכניות וייעוץ מקצועי על ידי המהנדס שביצע את הביקורת.

מומלץ לתעד את כל השיחות מול הקבלן לצרכים משפטיים במידה ויהיו.

הקבלן לא מתקן את הליקויים?

אל תדאגו. אנחנו בחברת אגם עומדים לשירותכם ולרשותכם לאורך כל תהליך הבירור המשפטי. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לצרכי מתן עדות מומחה.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498