אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדק בית בירושלים

דף הבית » בדק בית בירושלים

אנו מבצעים שירותי בדק בית וביקורות ליקויי בניה לתושבי ירושלים והסביבה(החברה פועלת בפריסה ארצית). לנו באגם צוות מהנדסים מנוסים, אשר יבצעו עבורכם בדיקה מקיפה ויסודית של הנכס המבוקש, באמצעות הכלים המתקדמים והאיכותיים ביותר, במטרה לאתר כל ליקויי הבנייה.

נתוני הדיור בירושלים

מחיר ממוצע לקניית דירה בירושלים עומד של 2,219,516 ₪ (נכון לשנת 2021) ומחיר ממוצע לשכירות עומד על 5,100 ₪.

רק בשנה אחרונה נמכרו כ-4,464 דירות בעיר והמחיר הממוצע למטר עומד של 26,100 ₪.

(נתונים מאתר מדלן)

למה חשוב לבצע בדק בית בירושלים?

מהסתכלות על נתוני הדירות (שאנחנו יודעים שנמצאים לאורך השנים בעליה מתמדת), אנחנו יכולים להבין כי רכישת בית בירושלים, בממוצע תעלה לנו מעל 2 מ' ש"ח, וכאשר קונים בית בסכום שעולה על 2 מיליון שקלים, אנחנו רוצים להיות בטוחים שקיבלנו מוצר ראוי, ללא פגם וללא ליקויים שנוכל להנות ממנו לאורך השנים הקרובות ושלא ניכנס להרפתקה (במובן הרע של המילה) עם תיקונים וטיפול בליקויים בעודנו גרים בבית.

קיימים מגוון רחב של ליקויים אשר דורשים טיפול מעמיק וכולל שבירה של קירות, הרמה של מרצפות והחלפה של צנרות, ואלה בדיוק אותם נזקים שלא נרצה להתגורר בבית בזמן הטיפול בהם אשר לרוב מלכלך מאוד, רגיש מאוד ובעיקר מקשה על שגרת חיים רציפה בבית – לא ניתן להתקלח, צריך להיזהר לדרוך על מקומות בהם ריצפו לאחרונה וכו'.

לא נכנסים לדירה חדשה בלי אגם שירותי בדק בית

אגם שירותי בדק בית, הינה חברה מובילה ומקצועית בתחום הבדק בית לפני כניסה בישראל. החברה מורכבת מבלי מקצוע (מהנדסים) שנבחרו בקפידה, מטכנולוגיה מתקדמת וממערך שירות מקצועי, שירותי ואמין. הצוות שלנו בעל ניסיון ממוצע של 10 שנים ועם ההכשרה הרלוונטית שתבטיח לכם את התוצאה המדויקת ביותר מבלי לדלג אפילו לא על סנטימטר אחד בבית.

השירות שלנו כולל מעטפת משפטית מלאה במידת הצורך.

בדק בית בירושלים – איך זה עובד?

קביעת מועד בנכס בירושלים

על מנת לבצע את הבדיקה, תצטרכו קודם כל להתקשר אלינו, לתאם מועד לפגישה. חשוב לקחת בחשבון כי במידה ומדובר בדירת קבלן, לפני קבלת מפתח, יש לבקש את אישורו של מנהל העבודה בפרויקט, שיאשר כי ניתן להגיע ולבצע בדק בית בנכס. מומלץ במידת היכולת להזמין את מנהל העבודה להיות נוכח במהלך הבדיקה.

ביצוע הבדיקה בנכס המבוקש

כאן זה החלק שאנחנו נכנסים לתמונה – מהנדס מטעם אגם יגיע ויבצע את הבדיקה המקיפה שכוללת צ'קליסט ארוך ומפורט בבדיקת נכס חדש. בסיום הבדיקה יפיק המהנדס דוח מקיף ומפורט אשר יכלול:

חשוב מאוד להגיד כי דוח זה קביל בבית משפט

רוצים לראות כמה זה מפורט? דו"ח בדק בית

מסירת הדו"ח לקבלן המבצע

עכשיו אתם נכנסים לתמונה ובאחריותכם להעביר את הדוח לקבלן המבצע (זאת במידה והתגלו ליקויים שברצונכם לטפל). מומלץ להעביר את הבקשה בערוץ אשר יאפשר לכם לתעד את מסירת המכתב ללקוח במידת הצורך. ניתן למסור את הדוח גם לפקידה במשרד הקבלן אך חשוב לתעד במייל או בהודעה כי המכתב נמסר ואתם מחכים לתגובת הקבלו.

כעת, אתם יכולים להתחיל לתאם עם קבלני הביצוע מטעם הקבלן, להיפגש בנכס ולהתחיל בתהליך של תיקון הליקויים. אתם לא חייבים להיות נוכחים במהלך התיקון אבל כן לוודא שהתיקונים נעשו בהתאם למה שנכתב בדוח הליקויים.

במידה והקבלן דורש הבהרות בנוגע לליקויים, ניתן לפנות אלינו לקבל הבהרות טכניות וייעוץ מקצועי על ידי המהנדס שביצע את הביקורת.

מומלץ לתעד את כל השיחות מול הקבלן לצרכים משפטיים במידה ויהיו.

הקבלן לא מתקן את הליקויים?

אם הקבלן מתנער ואחריות ואינו מוכן לתקן את הליקויים דעו כי מהנדס הבדק זמין עבורכם לעדות משפטית במידת הצורך.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498