אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדק בית בנתיבות

דף הבית » בדק בית בנתיבות

אנו באגם, מספקים מעטפת מלאה לשירותי בדק וביקורת ליקויי בנייה, לתושבי נתיבות והסביבה (חשוב לציין כי חברתנו פועלת בפריסה ארצית). בדק הבית שלנו מבוצע על ידי מהנדסים מנוסים, עם וותק ממוצע של 10 שנים, אשר יבדקו כל פרט פרט בבתיכם  באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, וזאת על מנת להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר והאיכותית ביותר.

נתוני הדיור בנתיבות

מחיר ממוצע לקניית דירה בנתיבות עומד של 1,005,849 ₪ (נכון לשנת 2021) ומחיר ממוצע לשכירות עומד על 3,450 ₪.

בשנה אחרונה נמכרו כ-720 דירות בעיר והמחיר הממוצע למטר עומד של 10,100 ₪.

(נתונים מאתר מדלן)

ביצוע בדק בית בנתיבות

נכון, ביחס לשאר הערים בישראל, נתיבות לא נחשבת לעיר יקרה, אבל כשמחירי הדירות גבוהים גם ככה, אתם רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי קיבלתם את הערך המלא, למחיר היקר ששילמתם. תחשבו על כך שמדובר בדירה שעלותה מעל מיליון שקלים, זו העסקה הגדולה ביותר של אדם במהלך חייו.

בדיוק כמו שלוקחים רכב לבדיקה (שעלותו היא כ-10% ממחיר של דירה), מומלץ להביא חברת בדק בית, אשר תבדוק את כל הבית לכל מרכיביו ותאשר כי הבית תקין ומכן למגורים.

במקרים רבים, מתגלות תקלות רבות שהורסות את השלווה של הדיירים בבית. במקרים בהם קיימת בעיה בהרכבת הצנרת מתחת לריצוף, מה שמצריך הרמה של הריצוף ותיקון בתקלה, מומלץ מאוד שלא לגור בבית בתקופה זו בשל האבק, הלכלוך וחוסר הנוחות של לגור בבית שנמצא בשיפוצים. זה בטוח לא הדרך שבה אתם רוצים להיכנס לבית חדש.

בנוסף לבדק בית, אנו מספקים גם מעטפת משפטית מלאה במידה ויש צורך.

חברת בדק בית בנתיבות

אנו באגם פועלים בעיר נתיבות ומבצעים שירותי בדק בית בפריסה ארצית. איך השירות שלנו עובד? פשוט מאוד.

תיאום מועד לבדיקת הנכס

השלב הראשון שלכם הוא להתקשר אלינו ולתאם מועד להגעת מהנדס לביצוע הבדק. ביום הבדיקה, צוות הבודקים יגיע לנכס עם הציוד והכלים הרלוונטיים, וכמובן עם הניסיון העשיר בתחום. חשוב מאוד לזכור כי במידה ומדובר בדירת קבלן, לפני קבלת מפתח, יש לבקש ממנהל העבודה במקום את האישור לפני ביצוע הבדיקה. ניתן לבקש ממנהל העבודה בפרויקט גם להצטרף לתהליך (לא חובה).

מהלך ביצוע הבדק

במהלך הבדיקה נבדוק שורה של ליקויים באמצעות הציוד הרלוונטי. בתום הבדיקה, יפיק המהנדס שביצע את הבדק (חשוב מאוד), דו"ח מפורט ובוא הוא יציין:

חשוב מאוד להדגיש כי דוח זה קביל בבית משפט.

לצפייה בדוחות בדק בית לדוגמה

לאחר ביצוע הבדק בית

לאחר הביצוע, יש להעביר את דו"ח הליקויים לקבלן בדרישה לטפל בליקויים. את הבקשה מומלץ להעביר בערוצים אשר ניתן לתעד שנשלחה הבקשה ומתי היא נשלחה. במהלך הבקשה מומלץ לבקש הערכת זמנים לטיפול בבעיה.

לאחר שקיבל הקבלן המבצע את הדו"ח, יש לתאם עם בעלי המקצוע המתאימים מטעם הקבלן לטיפול בליקויים שהתגלו. חשוב מאוד לבדוק טוב את התיקון בליקויים ושהם אכן נעשו בהתאם להמלצתנו.

מה קורה אם הקבלן מתנער מאחריות בביצוע הליקויים?

אנחנו באגם מסייעים לכם גם ברמה המשפטית. מהנדס הבדק יגיע על מנת להעיד ולספר את הבדק בית שביצע, לשקף את הממצאים מול בית המשפט במטרה לפתור את המחלוקת הזאת בצורה אובייקטיבית ועניינית.

 

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498