אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדק בית בראשון לציון

דף הבית » בדק בית בראשון לציון

אנו מספקים שירותי בדק בית וביקורות בניה לתושבי ראשון לציון והסביבה. המהנדסים המנוסים שלנו יבצעו עבורכם בדיקה מקיפה ויסודית של הנכס המבוקש, באמצעות הכלים המתקדמים והאיכותיים ביותר, במטרה לאתר כל ליקויי הבנייה.

נתוני הדיור בראשון לציון

מחיר ממוצע לקניית דירה בראשון לציון עומד של 1,860,000 ₪ (נכון לשנת 2021) ומחיר ממוצע לשכירות עומד על 4,900 ₪.

רק בשנה אחרונה נמכרו כ-2,000 דירות בעיר והמחיר הממוצע למטר עומד של 19,400 ₪.

(נתונים מאתר מדלן)

למה חשוב לבצע בדק בית בראשון לציון?

אנחנו מבינים כי עלות רכישת דירה או השכרת דירה בראשון לציון הוא גבוה, ומדובר באחת ההשקעות הגדולות שתעשו בחייכם, ולכן – חשוב מאוד להגן על עצמכם ולוודא שקיבלתם את התוצר הטוב ביותר, ללא ליקויים וללא פגמים, שעשויים לפגוע באיכות החיים שלנו במהלך הדרך.

תיקון של נזילת מים לדוגמה עלול להיות תהליך מורכב מאוד הכולל הרמת ריצוף בדירה והחלפת הצנרת או תיקונה ולכן מומלץ לאתר את המפעים הללו טרם הכניסה לדירה.

בדק בית עם אגם

אנחנו באגם, מבצעים שירותי בדק בית מקיפים, על ידי בעלי מקצוע מנוסים שנבחרו בקפידה ובאמצעות הציוד החדשני והמקצועי ביותר וזאת על מנת להבטיח לכם את התוצאות המדויקות ביותר במהלך הבדק. צוות המהנדסים שלנו בעל ניסיון ממוצע של 10 שנים בתחום בדק בית והם בעלי הידע וההכשרה המתאימה להבטיח לכם שכל מילימטר בבית שלכם יבדק בצורה הקפדנית ביותר והאיכותית ביותר.

המחירים שלנו אטרקטיביים ביותר והם כוללים מעטפת מלאה כולל ליווי משפטי במידת הצורך.

חוות דעת לדוגמה באתר שלנו

בדק בית בראשון לציון – איך זה עובד?

תיאום מועד בדיקה

תחילה, יש להגדיר את סוג הבדיקה והיקפה ולהחליט על תאריך לביצוע מועד הבדיקה. חשוב לקחת בחשבון כי לבקש אישור מהקבלן של הפרויקט במידה והדירה טרם נמסרה לחזקתו של הדייר.

ביצוע הבדיקה בנכס

מהנדס מוסמך יגיע לבצע את בדק הבית באמצעות הכלים הרלוונטיים. לאחר הבדיקה יופק דו"ח הנדסי מקיף ומפורט על ידי המהנדס המבצע (חשוב מאוד). בדו"ח יפרט המהנדס:

חשוב להדגיש כי דו"ח זה קביל בבית משפט!

שליחת הדו"ח לקבלן על ידי הלקוח

כעת על הלקוח להעביר לקבלן את דוח הממצאים בבקשה לטפל בליקויים. את הדוח ניתן להעביר באמצעות מייל, הודעה או מסירה ידנית ולדרוש את זמני התיקון מצד החברה.

לאחר שתמסרו את הדוח תעמדו בקשר מול הגורמים הרלוונטיים לצורך תיאום מועד לתיקונים והיקפם על פי הממצאים בדו"ח.

במידה והקבלן דורש הבהרות בנוגע לליקויים, ניתן לפנות אלינו לקבל הבהרות טכניות וייעוץ מקצועי על ידי המהנדס שביצע את הביקורת.

מומלץ לתעד את כל השיחות מול הקבלן לצרכים משפטיים במידה ויהיו.

מה קורה אם הקבלן לא מתקן הליקויים?

אנחנו בחברת אגם עומדים לשירותכם ולרשותכם לאורך כל תהליך הבירור המשפטי. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לצרכי מתן עדות מומחה.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498