אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדק בית ברעננה

דף הבית » בדק בית ברעננה

מחפשים חברת בדק בית ברעננה? הגעתם למקום הנכון!

אנחנו באגם שירותי בדק בית, מספקים מגוון רחב של שירותי בדק בית, ביקורת מבנים וליקויי בניה לבתים ודירות באזור רעננה והסביבה (חברתנו מעניקה שירותים בפריסה ארצית). השירות ניתן על ידי צוות מהנדסים מקצועי ומנוסה, בעל ניסיון ממוצע של 10 שנים ובאמצעות הכלים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר וזאת על מנת להעניק לכם שירות מקצועי, מהימן ומדויק.

בתום השירות שלנו, תקבלו דוח מפורט ומקיף (מידע נוסף בהמשך העמוד).

נתוני הדיור ברעננה

מחיר ממוצע לקניית דירה ברעננה עומד של 3,236,273 ₪ (נכון לשנת 2021) ומחיר ממוצע לשכירות עומד על 6,400 ₪.

בשנה אחרונה נמכרו כ-1,525 דירות בעיר והמחיר הממוצע למטר עומד של 29,700 ₪.

(נתונים מאתר מדלן)

חברת בדק בית ברעננה

רעננה, פנינת השרון, הינה אחת הערים היקרות בישראל, כאשר דירה ממוצעת תעלה לכם לא פחות מ3.2 מיליון שקלים וכל שכירות תשלמו כ6,400 ש"ח. רעננה עיר אטרקטיבית אשר אזרחים רבים חולמים לרכוש דירה בעיר זו ובצדק. כאשר רוכשים דירה ברעננה במחירים שציינו למעלה, אתם רוצים להיות בטוחים שקיבלתם את התמורה המלאה למחיר (הלא זול יש לומר) ששילמתם.

בדק בית יבטיח לכם שקט וידיעה שאתם נכנסים לבית מדויק אשר נבנה בדיוק כמו שכתוב בספרים ושאתם לא צריכים לדאוג מליקויים ותקלות רבות אשר נגרמות לרוב בתהליך הבניה עצמה, שעלולות להסב לכם עוגמת נפש רבה – תחשבו לדוגמה אם גיליתם שיש נזילה בדירה שלכם שגורמת לרטיבות אצל השכנים שלכם. צריך להרים מרצפות, לטפל באיטום וכל זה תחת הרגע שאתם כבר נמצאים בבית. אנחנו אומרים לכם – זה לא נעים וזה לא תהליך פשוט.

אנחנו מגיעים אליכם עם כל הציוד המתאים, סורקים כל מילימטר בבית ובודקים שהדירה שקיבלתם היא אכן מה שהובטח לכם על פי המפרט הטכני ועל פי תקני הבניה בישראל. הבית שלכם צריך לעמוד בסטנדרטיים, ואם זה לא קורה – אנחנו כאן כדי להתריע.

מלבד בדק הבית עצמו, אנו מגינים עליכם גם לאחר הבדק במעטפת משפטית מלאה, במידה והקבלן מתנער מאחריות ואינו מוכן לטפל בבעיות שאספנו עבורו.

ביצוע בדק בית ברעננה – איך זה עובד?

תיאום מועד לבדיקה

תחילה, יש ליצור איתנו קשר ולתאם את מועד הבדיקה. בשלב זה חשוב לנו לציין כי במידה ומדובר בדירת קבלן אשר עדיין לא ניתן המפתח לבעל הדירה, יש לדרוש ממנהל העבודה בפרויקט את האישור להיכנס למטרת בדק בית. ניתן לבקש ממנהל העבודה להתלוות לתהליך בדק הבית במידה וזמין לכך.

תהליך הבדק עצמו

מהדנסי החברה שלנו מגיעים לנכס ובוחנים שורה של ליקויים אפשריים, באמצעות המכשור והידע הרב שלהם. לאחר הבדיקה מופק דו"ח אשר ממולא על ידי המהנדס המבצע ובוא הוא מפרט:

דו"ח זה קביל בבית משפט. צפו בחוות דעת לדוגמה.

שליחת הדו"ח לקבלן המבצע

לאחר הבדיקה יש לשלוח את הממצאים לקבלן המבצע ולדרוש לטיפול בליקויים שהתגלו. מומלץ להעביר את הבקשה בערוצים בהם ניתן לתעד כי נשלחה הבקשה ואישור קבלה על ידי העובדים מטעם הקבלן.

לאחר שהקבלן קיבל את בקשתכם, יש לתאם עם בעלי המקצוע המתאימים מטעם הקבלן ימים מרוכזים לטיפול בליקויים. יש לוודא כי התיקונים נעשו על פי הכתוב בדוח.

מה קורה אם הקבלן מתנער מהליקויים?

לרוב, אנחנו יכולים להגיד שזה לא קורה, אבל אם זה קרה, לא נורא. אנחנו כאן איתכם.

חשוב לציין כי דוח זה קביל בבית משפט. במידה ותגיעו למשפט עם הקבלן, מהנדס הבדק שלכם יגיע להעיד ולבהר את הממצאים שהתגלו בבדיקה, ולהציע אלטרנטיבות לתיקון הבעיה.

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498