אגם בדק בית
אגם חברת בדק בית, ביקורת מבנים וליקוי בניה פריסה ארצית

מוקד ארצי 24/7

077-4970498

בדק בית

חברת בדק בית עם צוות מהנדסים מובילים בתחום

בדק בית הוא שירות ייעודי לאיתור ליקויי בנייה בכל סוגי הנכסים המיועדים למגורים, למסחר וכן מבנים ציבורים, בין אם מדובר בדירות מגורים חדשות מקבלן, דירות ובתים יד שנייה ובין אם מדובר בנכסים המיועדים למסחר. שירות מקצועי זה מיושם על ידינו בחברת אגם בפריסה ארצית באמצעות צוות מהנדסים מוביל בתחומו המסתייע בכל מערכות הציוד והמכשור המתקדם ביותר מסוגו.

 בדק בית דירה מקבלן

חברתנו מציעה שירותי בדק בית לדירות חדשות מקבלן, לבתים פרטיים חדשים ורכוש משותף.

בדק בית דירה חדשה מקבלן הוא אחד משירותי בדק הבית המוצעים על ידינו בחברת אגם. שירות ייעודי לבדיקת דירה חדשה מקבלן, בדיקת בתים פרטיים חדשים ובדיקת רכוש משותף. שירות מקצועי זה מאפשר איתור של ליקוי בנייה וליקוי תכנון עוד לפני מועד האכלוס, וזאת לצרכי חיוב הקבלן בתיקון הליקויים כפי הנדרש טרם מסירה החזקה לדייר. במידה והקבלן מסרב להכניס מהנדס חיצוני טרם המסירה, המלצתינו הינה לבצע בדק בית בסמוך למסירת מפתח.

מה בודקת חברת בדק בית?

בדק בית כולל בתוכו למעלה מ-100 סעיפי בדיקה שונים בתשתיות ומערכות הדירה, וזאת לצד השוואת נתונים וממצאים המופיעים במפרט הטכני והחוזה לבין אילו המצויים בפועל בשטח הבית או הדירה. במסגרת שירותינו אנו בודקים את עבודות הריצוף בשטח הבית/דירה, מערכת האינסטלציה, מערכת החשמל, מערכות האיטום ואיתור רטיבויות, עבודות אלומיניום, עבודות מסגרות, עבודות חיפוי אבן, עבודות נגרות ועוד.

עם סיום הבדיקה, יוגש לכם דו"ח ביקורת הנדסית הכולל בתוכו פירוט ניסיונו והשכלתו של הבודק, את כל ממצאי הבדיקה, לרבות, מידע אודות סוגי הליקויים ומיקומם בשטח הנכס (כולל תמונות) עם ציטוט התקנים וכללי המקצוע, מידע אודות החלופות השונות העומדות לרשות הקבלן לצורך תיקון הליקויים (כולל אומדן עלויות), וכל זאת לצד מסמכי בדיקה רלוונטיים המופקים באמצעות המכשור הדיגיטלי המתקדם מסוגו המשמש אותנו במהלך הבדיקה. (הבדיקה כוללת שימוש במצלמה תרמית אינפרא – רד מתקדמת).

שימו לב – דו"חות הבדיקה הנערכים על ידינו בחברת אגם, יכולים לשמש אתכם כ-חוות דעת משפטית לצורך ניהול תביעות כספיות אל מול הקבלן/יזם בכל אותם מקרים בהם הוא מתנער מאחריותו לתיקון הליקויים.

חשוב: חוות הדעת של חברת בדק בית מנוסחות ונחתמות ע"י המהנדס המבצע, חוות הדעת שלנו ידועות כחוות דעת ברמת פירוט מאוד גבוהה בקרב מאות עורכי דין המתמחים בתחום ליקויי הבנייה בישראל.

בדק בית לדירה יד שניה

שירות בדק בית נוסף המוצע על ידינו הוא בדיקת דירה לפני קנייה מיועד לכל אילו מבניכם המצויים בהליכי משא ומתן לרכישת נכס למטרות השקעה או מגורים בשוק הדירות היד שנייה. שירות זה מאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת ונכונה בנוגע לכדאיות העסקה וזאת בהתאם לממצאי הבדיקה והיקף הליקויים המצויים בנכס.

 

בדק בית

מה בודקים?

במסגרת השירות של חברת בדק בית צוות המהנדסים המוביל של חברת אגם מקיים בדיקות מקיפות בתשתית הנכס המרכזיות כגון: תשתיות צנרת ואינסטלציה, תשתיות ריצוף ומערכות קירוי, תשתיות איטום ומערכות הניקוז. כמו כן, הבדיקה מיועדת לצרכי בדיקת מצב שלד המבנה ולצרכי בדיקת מערכות הבית/דירה, לרבות, מערכת החשמל.

אחד מהליקויים הנפוצים ביותר בדירות ובתים יד שנייה מופיע בתשתיות הצנרת והאיטום, דבר העלול להפוך את עסקת הרכישה ללא כדאית, וזאת לנוכח העלויות הכספיות הגבוהות הנלוות לתיקון הליקויים. יחד עם זאת, איתור הליקויים מאפשר לכם לנהל משא ומתן מחודש עם מוכרי הנכס בכל הנוגע לשווי הנכס.

אגם שירותי בדק בית – יש לכם את כל הסיבות הנכונות לבחור בנו!

אנחנו בחברת אגם – שירותי בדק בית, עוסקים ומתמחים בהליכי ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בנייה ותכנון לכל סוגי המבנים, ומאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים וביניהם:

  • בדיקות הנדסיות מקיפות במסגרת שירותי בדק בית הנערכים על ידי צוות מהנדסים מוביל בתחומו המחזיק בניסיון מקצועי – מעשי ממוצע של 10 שנים בתחום ביקורת מבנים וחוות דעת משפטיות.
  • דו"ח בדיקה מקיף וממצא המפרט בתוכו את כל ממצאי הבדיקה לפרטי פרטים – דו"ח הבדיקה מנוסח ונחתם על ידי המהנדס שביצע בפועל את הבדיקה מתחילתה ועד סופה.
  • בדיקות המיושמות באמצעות מערכות ציוד ומכשור מתקדם מסוגו כגון: מד לחות דיגיטלי, מצלמה תרמית אינפרא אדום, מד זווית דיגילטי, מד עובי זכוכית, מטר, מד לייזר, פלס במספר אורכים שונים, קליבר ועוד.
  • מעטפת שירות מורחבת הכוללת גם ליווי משפטי – השירות המוצע על ידינו מאפשר ללקוח ליהנות מהפתרון המקיף ביותר בכל תחומי ליקוי הבניה, החל מקיום הבדיקה, דרך שירותי היוועצות עם מומחים ויועצים נוספים ועד לליווי משפטי מלא במידת הצורך. במסגרת השירות הלקוח זכאי לקבל ייעוץ + מכתב התראה לקבלן ללא עלות.
  • שירותי ייעוץ מלאים – יועצי השירות שלנו זמינים עבורכם גם לצרכי ייעוץ הנדסי מקצועי בכל נושא וגם לצרכי בירור פרטים מלאים על השירות, העלויות וכדומה.

ליצירת קשר ישיר עם נציגי השירות שלנו לחצו כאן או חייגו עכשיו 073-7814826

לקבלת מידע והצעת מחיר

077-4970498